fbpx
logo

Dünya standartlarında eğitim anlayışı Zafer’de!

Nazilli Gerçek Zafer olarak, hedeflerine emin adımlarla ilerleyen bireyler yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana aynı heyecan ve amaçlarla yola devam ediyoruz.

Kendini tanıyan, ne istediğini bilen, kendini ifade edebilen, kendine ve diğer insanlara saygılı, çevresine duyarlı, farklı fikirlere açık, hedef belirleyebilen ve hedefi uğrunda azim gösteren, sorumluluk alabilen, vicdanlı, yardımsever, hümanist, özgüvenli, mutlu olmayı bilen, hoşgörülü, kararlı, tutarlı, lider ruhlu dünya vatandaşları yetiştiriyoruz.

Misyonumuz

Toplumsal ve evrensel değerler ile Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş eğitim anlayışına sahip, öğrencisini her yönüyle tanıyan, kendini gerçekleştirmeleri adına davranış, tutum, ilgi ve başarılarını destekleyen, gizil yeteneklerini ortaya çıkaran, araştırmacı, bilimsel, yenilikçi bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Görev ve hedeflerimizin bilinciyle tüm bu süreçte bize düşen kısmı layıkıyla gerçekleştirmek adına okul-aile-öğrenci bütünlüğünü önemsiyoruz. Hedefimiz; güçlü, donanımlı ve dinamik eğitim kadromuzla fark yaratarak, eğitim seviyemizi zirveye taşımaktır.