fbpx
logo

Çocuklarımız için iyi bir gelecek planlıyoruz.

Bireylerin hayatlarını şekillendirmeye başladıkları dört yıllık ortaokul sürecinin kalitesi, hayat standartlarının da belirlendiği bir dönemdir.
Ergenlik çağının başlangıcı olan ortaokul döneminde; öğrencilerimizin akademik, sosyal, psikolojik, fizyolojik yönlerini gözlemler ve onlarla yakından ilgileniriz.

Öğrenciler birtakım tutum, davranış ve alışkanlıkları bu süreçte edinir. Edindiği bu davranışları da ömür boyu uygular ve geliştirir. Bu bilinçle ortaokulda öğrencilerimiz 5.sınıftan itibaren gelecekte karşısına çıkacak tüm sınavlar için temel oluşturmaya başlar.Öğrencilerimiz günden güne kendini geliştirerek, karşısına çıkabilecek tüm soru ve konulara hakim olur. Bu vesileyle sorun çözebilen, okuduğunu anlayan, mantığını kullanabilen ve muhakeme gücü yüksek, dolayısıyla da özgüvenli bireyler yetiştirilir.

Gelecekte mutlu, verimli, başarılı bireyler olmaları için bugün attıkları adımların ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

Siz Değerli Veliler,

Nazilli Gerçek Zafer'de çocuklarınızın geleceğini şimdiden planlayın.

Ortaokul Fotoğraf Galerisi


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/u8311110/nazilligercekzafer.com/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177